استایل کیف

استایل کیف

در این نوشته مدل‌های مختلف کیف را باهم بررسی خواهیم‌کرد تا ببینیم برای حضور در هر موقعیتی بهتر است از کدام استایل کیف استفاده‌کنیم. طرز لباس‌پوشیدن هر شخص آئینه بیرونی شخصیت اوست و به نوعی نشان‌دهنده روحیات افراد است. کیف ابزاری است که علاوه‌بر تکمیل‌کردن استایل شما، در نگهداری وسایل شخصی نیز به کمک می‌کند. همان‌گونه که لباس‌پوشیدن شما در هر موقعیت اجتماعی با دیگری متفاوت است؛ نوع کیفی که بهتر است با استایل‌تان ست کنید؛ هم تغییر خواهدکرد.

کیف‌های مسافرتی

این نوع از کیف‌ها فضای کافی برای جا‌دادن وسایل شخصی شما را خواهندداشت؛ ولی آنقدر بزرگ نیستند که نتوانید آن را حمل کنید. کیف‌های مسافرتی معمولاً کف صاف و ظاهری دراز دارند تا بتوانند وسایل بیشتری در خود جای‌دهند. بااینکه ممکن است مقداری چرم در ساخت این کیف‌ها به‌کاربرده‌شود اما معمولاً به‌شکل اسپرت طراحی می‌شوند و از نوع کوچک‌تر آن می‌توانید برای کیف باشگاه استفاده کنید.

کیف ذوزنقه‌ای

از چند سال پیش دوباره کیف ذوزنقه‌ای پا به دنیای مد گذاشت و موردپسند خانم‌های شیک‌پوش قرارگرفت.

این‌گونه کیف‌ها در اندازه‌های متفاوتی ساخته‌می‌شوند؛ اما گوشه‌های رو به بیرون باعث خاص‌بودن این مدل می‌شود.

ازآنجایی که کیف‌های ذوزنقه‌ای در گروه کیف‌های دستی قراردارند، بند آویز شانه ندارد.

کیف مخصوص خرید

این نوع که به صورت ایستاده و افقی ساخته‌می‌شود، یک استایل کیف مناسب جهت استفاده روزمره برای خانم‌ها و آقایان است.

کیف‌های خرید با بندهای شانه‌ای یا به‌صورت کیف‌دستی استفاده می‌شوند.

کیف روشانه‌ای

یک استایل کیف بسیار قدیمی روشانه‌ای است.

این نوع اندازه بزرگی دارد و روی شانه حمل می‌شود. البته یک کیف دستی با بندهای شانه‌ای هم می‌تواند در این دسته‌بندی قرارگیرد.

این دسته بسیار بزرگ و تقریباً همه کیف‌ها قابلیت قرارگیری در این دسته را دارند.

استایل کیف

کیف Hobo

نام این دسته از کیف‌ها برگرفته از کیسه‌هایی است که با چوب در کارتون‌ها حمل می‌شد.

کیف‌های Hobo با چرم نرم ساخته‌شده و فضای بزرگی دارند که بدون بخش‌های کوچک و جاهای اضافی طراحی می‌شوند.

این استایل کیف از زمان طرح‌های بوهمین موردتوجه قرارگرفت.

کیف اداری

این استایل کیف که نوعی کیف روشانه‌ای است، ساختاری همانند کیف‌های کلاسیک و دانشگاهی دارد که نخستین بار در دهه ۹۰ میلادی در کالج‌های معروفی همچون آکسفورد و کمبریج رواج پیدا کرد.

کیف اداری معمولاً یک یا دو دستگیره کوچک و سقفی صاف دارد. این نوع در سایزهای متفاوت ساخته‌می‌شود. در دنیای مد خانم‌ها نوع کوچک آن را ترجیح می‌دهند.

در دانشگاه یا اداره از اندازه A4 کیف اداری استفاده می‌شود.

کیف سطلی‌شکل

فرم این کیف‌ها به‌گونه‌ای است که فضای زیادی به نسبت حجم خود در اختیار ما قرارمی‌دهند.

نوع کوچک‌تر این در مراسمات و مهمان‌ها استفاده می‌شود.

بااینکه کیف‌های سطلی شکل جزئی از استایل‌های روزمره و اسپرت هستند، اگر از چرم تولید شوند؛ بسیار شیک و مجلسی به‌نظر خواهند رسید. این استایل کیف با چرم نرم ساخته می‌شود و جیب‌های زیادی ندارد، بنابراین برای مواقعی که باید وسایلتان را منظم کنارهم نگه‌دارید، انتخاب مناسبی نیست.

کیف ضربدری

استایل کیف ضربدری برای خانم‌ها و آقایان جذابیت دارد و به شکل ضربدری روی شانه قرار می‌گیرد.

نوع کوچک آن انتخاب بسیار مناسبی برای یک استایل روزمره و مدل چرمی و بسیار کوچک این مدل برای یک مهمانی یا کنسرت می‌تواند مناسب باشد.

کوله پشتی

بااینکه کوله‌پشتی‌ها معمولاً برای کوهنوردی یا استایل‌های اسپرت استفاده می‌شوند، اخیراً انواع چرمی آن درکنار استایل‌های روزمره افراد به چشم می‌خورد.

استایل کیف

کیف پستچی

یک نوع کیف رو‌شانه‌ای مردانه که بزرگ‌تر از کیف‌های ضربدری است؛ تعریف مناسبی برای کیف پستچی است. این استایل کیف یک انتخاب مناسب برای استایل‌های کژوال، روزمره و همچنین اداری برای آقایان خوش‌پوش است.

کیف دستی

این استایل کیف روی دست حمل می‌شود. طراحی‌های متنوعی بااین نوع استایل عرضه می‌شوند.

بنابراین کیف‌های دستی را براساس جنسشان همه جا خواهید دید. اتاق کیف به شما کمک خواهد کرد.

کیف کمری

بااینکه کیف کمری به‌طور کامل از دنیای مد حذف شده‌بود، نشانه‌هایی از بازگشت قدرتمندانه آن این‌روزها دیده‌می‌شود. این نوع برای مواقعی که می‌خواهید اشیا را در محلی امن نگه‌داری کنید که مطمئن باشید از شما جدا نخواهندشد؛ بسیار عالی به‌نظر می‌رسد.

دیدگاه شما
فوتر مجله
استفاده از مطالب فروشگاه اتاق کیف فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق متعلق به این فروشگاه می‌باشد. Copyright © 2017 – 2023
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.