سفارش کیف دستی و 5 نکته مهم آن

طراحی کیف حرفه ای برای مبتدیان

انواع کیف دستی شکل و استایل آن

انتخاب کیف دستی و تاثیر فرم بدن در آن

کیف دستی ‌و نحوه ی مرتب کردن آن(مخصوص نوجوان‌ها)

آخرین مطالب
بلاگ طراحی کیف

طراحی کیف حرفه ای برای مبتدیان

همه افراد برازندگی و شیک پوشی را می پسندند. برخی دیگر توجه ویژه ای به خوب پوشیدن و اجرای سبک خود دارند. اگر شما هم جزء این افراد خاص هستید و این روز ها را در فکر انتخاب درست رنگ بندی کیف سفارشی تان هستید تا طراحی کیف به بهترین شکل انجام شود در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

11 ماه قبل
بلاگ انواع کیف دستی

انواع کیف دستی شکل و استایل آن

کیف دستی به‌ عنوان یک اکسسوری، اولین بار در تاریخ جهت استفاده آقایان برای سفر طراحی شد. اکنون با گذشت زمان و تغییر روز به روز استایل و مد و وجود برندهای معروف، شاهد انواع کیف دستی‌های متنوع و متفاوت هستیم که عمده مخاطب و طرفداران آن بانوان هستند. در طول مقاله پیش رو قصد داریم که موضوعات زیر را بررسی کنیم که در شکل‌گیری انواع کیف‌ ها تاثیرگذار هستند.

11 ماه قبل
بلاگ انتخاب کیف دستی

انتخاب کیف دستی و تاثیر فرم بدن در آن

اندازه بند کیف دستی باید چقدر باشد؟ چه سایزی از این مدل مناسب است؟ این ها برخی از سوالات افراد در رابطه با انتخاب کیف دستی است. چنان که پاسخ به آن تاثیر بسیاری در تغییر استایل افراد دارد. به طوری که اگر در سایز کیف و شکل آن سهل انگاری شود؛ ممکن است حتی فرد چاق یا لاغر به نظر برسد.

11 ماه قبل
بلاگ کیف دستی

کیف دستی ‌و نحوه ی مرتب کردن آن(مخصوص نوجوان‌ها)

انتخاب یک کیف دستی مناسب، جلوه‌ای زیبا به پوشش شما می‌دهد. یک کیف خوب باید علاوه بر ظاهر زیبا و مناسب، با نوع فعالیت‌های روزانه شما هماهنگی داشته‌باشد. اگر در دوره نوجوانی به سر می‌برید، مطمئناً دوست دارید بدانید چگونه وسایل داخل کوله‌تان را مرتب کنید. جهت آموزش قدم به قدم این کار، با ما همراه باشید.

11 ماه قبل
بلاگ کیف دستی

انتخاب کیف دستی مناسب برای خانم‌های کوتاه قد

احتمالاً شما از دسته خانم‌هایی هستید که می‌خواهید با یک کیف دستی زیبا، استایل متفاوتی داشته‌باشید. یکی از عوامل مؤثر در خرید شما، تناسب کیف با اندام شما است. بهترین راه جهت خریدی خوب، توجه به اندام و قد است. اگر از جمله افرادی هستید که قد متوسطی دارید؛ با ما همراه باشید و با بهترین نمونه‌های کیف دستی آشنا شوید.

11 ماه قبل
بلاگ رنگ کیف

رنگ کیف برای محل کار

آیا دوست دارید بدانید؛ کیفی که می‌خواهید خریداری کنید؛ چه رنگی داشته باشد؛ بهتر است؟ یا اینکه کدام رنگ کیف تقریباً با رنگ تمام لباس ‌های شما، ست می‌ شود؟

11 ماه قبل
بلاگ استایل کیف

استایل کیف

طرز لباس‌پوشیدن هر شخص آئینه بیرونی شخصیت اوست و به نوعی نشان‌دهنده روحیات افراد است. کیف ابزاری است که علاوه‌بر تکمیل‌کردن استایل شما، در نگهداری وسایل شخصی نیز به کمک می‌کند. همان‌گونه که لباس‌پوشیدن شما در هر موقعیت اجتماعی با دیگری متفاوت است؛ نوع کیفی که بهتر است با استایل‌تان ست کنید؛ هم تغییر خواهدکرد. در این نوشته مدل‌های مختلف کیف را باهم بررسی خواهیم‌کرد تا ببینیم برای حضور در هر موقعیتی بهتر است از کدام استایل کیف استفاده‌کنیم.

12 ماه قبل
۱ ۲ ۳ ۵
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.