جشن هالووین و ملکه هایدی کلوم

2021 29 دی 1401

هرساله جشن هالووین زمان درخشیدن سوپر مدل آمریکایی-آلمانی است. هر سال هایدی همه رو با استایل ها و گریم های معرکه اش شگفت زده می کند. برای همین لقب ملکه هالوین را از آن خود کرده و باعث میشه بعد از شنیدن هالوین یاد هایدی بیوفتیم.

 

اما جشن هالووین از کجا اومده؟!

«سلت» نام قومی هندواروپایی که در زمان های خیلی قدیم در اروپای مرکزی ساکن آن‌ها هستند.  پس از پایان تابستان و فصل برداشت محصولات شبی رو اختصاصی میدادن برای ارتباط با مردگان، چون نتیجه کشت و تولید محصولات کشاورزی را مدیون مردگان میدانستند. برای همین در عصر قدیسان صورتشون نقاشی میکردن تا به شکل مردگان دربیان و بتونن راحت تر با اونها ارتباط بگیرن و ازشون تشکر کنن. این قوم بعدش به آمریکا و ایرلند این رسم رو با خودشون ببرن.

آمریکایی ها بر این نظرند که شب سی و یکم اکتبر مردگان به زمین برمیگردن. برای همین همه باید خودشون رو برای ارتباط بهتر به شکل مردگان در بیارن.

اما این روز ها گریم و استایل های جشن هالووین لزوما مثل قدیم نیست و افراد میتونن لباس و آرایششون رو از خیلی چیزای دیگه الهام میگیرن. از جمله کاراکترهای فیلم و انیمیشن ها یا موجودات خیالی که تا حالا ندیدیمشون.

هایدی اغلب اوقات بهمراه همسرش تام کالیتز کاستوم های هالووینی خود را ست می کنند مانند سالهای ۲۰۱۸و ۲۰۱۹.

استایل و گریمهای بهترین جشن هالووین چند سال اخیرش رو میتونید در وبلاگ اتاق کیف ببینید.

کدوم گریم ازهمه باحالتر بود؟

به نظرتون امسال گریمش برگرفته از ظهر کدوم شخصیته؟


دیدگاه شما
blogkifroom2023 2 1 29 دی 1401
استفاده از مطالب فروشگاه اتاق کیف فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق متعلق به این فروشگاه می‌باشد. Copyright © 2017 – 2023
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.